BellaBot - innowacyjny robot kelner

Robot kelner, czyli Bellabot, to inteligentny robot dostawczy w kształcie kota, który jednocześnie oferuje niespotykane wcześniej zdolności interakcji na linii człowiek – robot. Robot oferuje unikalne doświadczenia z wizyty w Twoim lokalu.

BellaBot od PuduRobotics z LSI Software

Cześć, jestem BellaBot!

Jestem znana jako robot kelner i zapewniam sprawną dostawę m.in. dań, naczyń, zastawy stołowej, dokumentów oraz innych przedmiotów. Kiedy dotrę do celu, powiadomię o tym poprzez przypomnienie głosowe numeru stołu. Chętnie przywitam gości i zaprowadzę ich do wolnego stolika. Zapewniam również efekty świetlne: posiadam podświetlenie, które informuje gości o podniesieniu tacy.

Skontaktuj się ze mną

Cena już od 1490 zł netto / mies.

Gwarantowana funkcjonalność

Firma Pudu opracowała innowacyjną technologię utrzymywania pozycji i nawigacji robota, dzięki synchronizacji wielu czujników i kamer. W Bellabot znajdziemy dwie możliwości nawigacji: SLAM wizualny lub SLAM laserowy.

Robot kelner znajdzie zastosowanie w restauracjach, hotelach, barach, kawiarniach, obiektach biurowych oraz wielu innych miejscach.

Czujniki 3D do unikania przeszkód

Bellabot ma zamontowaną jedną kamerę RGBD na „szyi” oraz dwie kamery na podwoziu. Dzięki temu, robot kelner ma pełnowymiarowe postrzeganie otoczenia.

Unikalny design

Robot wyróżnia się oryginalnym designem w kształcie kota − nie tylko budzi sympatię, ale jest także zwinny, stabilny i łączy się z zaawansowanymi technologiami. Wystarczy dotknąć jego uszu lub czoła, aby zareagował mimiką i głosem. Co więcej, zawarte w obudowie świetlne efekty obrazują zadanie, które robot w danej chwili wykonuje. BellaBot ma także tace, które posiadają inteligentną indukcję podczerwieni – dzięki temu robot kelner rozpoznaje nałożone na nie obciążenie i jest bardzo efektywny w swojej pracy.

Wywołaj uśmiech na twarzach klientów

Każdy klient poczuje się zaopiekowany, kiedy kelner poświęci mu więcej czasu (np. poleci wyjątkowe dania lub zaproponuje deser do kawy), a jego zamówienie dotrze szybciej, niż się tego spodziewał.

BellaBot wchodzi w interakcję – wygląda jak kot, miauczy, reaguje na drapanie za uchem a nawet mówi! Klient może go pogłaskać, a ten zareaguje mimiką i głosem.

To unikalne doświadczenie, które na długo zostanie w pamięci klientów, zachęci do ponownej wizyty, a także pozytywnych recenzji wsród znajomych i w mediach społecznościowych.

Zapewnij wsparcie swoim pracownikom

Czy Twoi pracownicy zamiast spędzać czas z gośćmi przy stolikach nieustannie przemieszczają się pomiędzy kuchnią i salą? Czy wiesz, że kelnerzy wykonują około 25 tysięcy kroków dziennie?

Dzięki zatrudnieniu BellaBot dasz swoim pracownikom bezcenny czas, który mogą poświęcić klientom. Spowoduj, że ich praca będzie znacznie lżejsza. Będąc bliżej klienta i obsługując jednocześnie więcej stolików wysokość napiwków dla Twoich pracowników wzrośnie. 

Zainwestuj w przyszłość swojego biznesu

Szukasz rąk do pracy? BellaBot jest receptą na uciążliwe braki kadrowe. Doskonale sprawdzi się w branży gastronomicznej czy hotelarskiej, zapewniając sprawną dostawę posiłków oraz odbiór brudnych naczyń.

Lepsza obsługa kelnerska wpłynie na wyższą średnią wartość rachunku, a zadowoleni klienci będą polecać Twój lokal, co pozwoli dotrzeć do nowej grupy odbiorców.

Wzrost zysków gwarantowany!

BellaBot – dlaczego warto?

Przykuwa uwagę

BellaBot przyciągnie uwagę Twoich klientów i zwiększy Twoją rozpoznawalność, np. w social media, a dzięki zastosowaniu interaktywnych funkcji z nimi porozmawia. Robot może być kolejnym argumentem dlaczego klienci odwiedzą właśnie Twój lokal.

Łatwy w obsłudze

Bardzo intuicyjna obsługa urządzenia.

Niezawodny

Jakość wykonania i zastosowanie nowoczesnej technologii sprawi, że BellaBot będzie kolejnym niezawodnym członkiem Twojego zespołu.

BellaBot jest solidny

Solidny

Długi czas pracy na baterii, szybkie ładowanie lub możliwość jej wymiany sprawia, że BellaBot może pracować dla Ciebie 24h przez 7 dni.

Wytrzymały

Każdy robot kelner testowany jest na dystansie 73000 km, więc mamy pewność, że sprawdzi się w akcji.

BellaBot jest opłacalny

Opłacalny

Efektywne dostawy posiłków do stolika zwiększają zadowolenie klientów i usprawniają pracę kelnerów.

BellaBot – co więcej?

BellaBot jest solidny

Robot może więcej

BellaBot może udźwignąć dwukrotnie więcej niż w przypadku klasycznej obsługi kelnerskiej, dlatego jednorazowo może obsłużyć więcej stolików. Tace mają dużą powierzchnię, a robot rozpoznaje nałożone na nie obciążenie.

Niezawodny członek zespołu

Pracownik, który może pracować 24/7? Długi czas pracy na baterii, szybkie ładowanie (4.5 h), a także możliwość jej wymiany sprawia, że robot kelner jest w stanie to zapewnić. Co więcej, każdy testowany jest na dystansie 73 000 km, gwarantuje sprawne działanie.

BellaBot jest opłacalny

Opłacalna inwestycja

Efektywne dostarczanie posiłków do stolika zwiększa zadowolenie klientów − robot kelner wykonuje dziennie nawet do 400 kursów z kuchni i baru do stolika. Dzięki temu lokal może obsłużyć więcej zamówień co przełoży się na większy zysk.

Dane techniczne

Tryby pracy
Ładunek
Dostawa kelnarska,
Tryb urodzinowy,
Planowanie jazdy,
Tryb powrotu,
Eskortowanie
Każda taca, aż do 10 kg
Czas ładowania
Czas pracy na baterii
4,5 godziny
(automatyczne ładowanie)
Od 12h, nawet do 24h
Prędkość
Powierzchnia pracy
od 0,5 m/s do 1,2 m/s
Dowolna do zmapowania
Wymiary
Waga
565*537*1290 mm
59 kg

Tryby pracy