Dwie nagrody dla LSI Software!

Rok 2022 był dla nas bardzo wyjątkowy od początku do końca. Nasza praca została doceniona, dzięki czemu LSI Software jako generalny dystrybutor Pudu Roboty zdobyło aż dwie nagrody producenta PUDU jako "Best Strategic Development Partner 2022" oraz "Excellent Service Performance Partner 2022"!

Robotyczne podsumowanie 2022 roku

Pudu Robotics, lider w dziedzinie robotyki usługowej zorganizował galę, na której podsumował miniony rok. Rozdał również nagrody dla najlepszych partnerów biznesowych. Podczas tego wydarzenia dowiedzieliśmy się, że roboty PUDU z powodzeniem działają już w ponad 600 miastach na całym świecie. BellaBoty i spółkę można spotkać w ponad 60 krajach, w których jeździ łącznie aż 53000 robotów.
Drugą częścią wydarzenia było rozdanie nagród dla najlepszych partnerów biznesowych. LSI Software zostało wyróżnione dwiema nagrodami: „Best Strategic Development Partner 2022” oraz „Excellent Service Performance Partner 2022”! Obie nagrody są zwieńczeniem naszych wysiłków w propagowanie wykorzystania robotów usługowych w polskiej gospodarce. Należy zaznaczyć, że miniony rok był pierwszym rokiem współpracy z Pudu Robotics! Zeszły rok to również pierwsze komercyjne wdrożenia w polskim biznesie.

Roboty Pudu w Polsce

Na początku zeszłego roku nasz robot kelner BellaBot zaczął podbijać polską gastronomię. Zaczęło się od wdrożenia w łódzkiej restauracji „Dzielna 43”, która odbiła się szerokim echem w głównych polskich mediach. Lokal przy ul. Narutowicza w ciągu tygodnia odwiedzili dziennikarze zarówno z telewizji oraz prasy – Bellę mogliśmy zobaczyć na przykład w wieczornym wydaniu „Faktów” w TVN! My również nagraliśmy film z naszym pierwszym wdrożeniem, który możecie zobaczyć TUTAJ. Kolejne miesiące to wdrożenia dla grupy AmRest. Dostarczyliśmy roboty dla restauracji PizzaHut oraz KFC, które po okresie testów zadomowiły się tam na stałe. 

Druga połowa roku to wdrożenie naszego robot-marketera KettyBot w sieci sklepów MediaMarkt. Na ten moment robota znajdziecie w 10 lokalizacjach w całej Polsce – znajdziecie je TUTAJ. W ostatnim kwartale roku, kiedy myśleliśmy, że nic nas nie zaskoczy nadeszło wdrożenie w sklepach Carrefour. Wdrożenie rozeszło się szerokim echem w polskim Internecie co pozytywnie wpłynęło na rozpoznawalność naszych robotów nie tylko w Polsce.

Powyższe nagrody pokazują, że to dopiero początek robotów na polskim rynku. W pierwszym roku działalności marki Pudu Roboty w Polsce wdrożyliśmy blisko 100 robotów w ponad 23 miastach, co przekłada się na ponad 50 lokalizacji!

Podziękowania dla Pudu Robotics

Polski rynek jest bardzo zainteresowany innowacyjnymi robotami, a PUDU jest najlepszym rozwiązaniem. Wybraliśmy Pudu Robotics jako partnera strategicznego, ze względu na jakość, innowacyjność, wsparcie i partnerskie podejście. Nasi klienci doceniają jakość produktów, za co dziękujemy PUDU i życzymy wszystkiego najlepszego w nadchodzących latach.

Dziękujemy Pudu Robotics za ich trud i zaangażowanie w rozwój robotów oraz przyznane wyróżnienia. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie jeszcze więcej sukcesów w przyszłości. Będziemy dalej wspólnie pracować, aby dostarczać najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Jesteśmy pewni, że roboty PUDU okażą się niezwykle przydatne dla różnych gałęzi przemysłu i będzie wykorzystywane w wielu ciekawych projektach.