Pudu Roboty zapraszają na targi!

Nasz kalendarz targowy jest wypełniony po brzegi. W najbliższych miesiącach wraz z BellaBot, KettyBot i HolaBot będziemy w wielu miejscach. Gdzie i kiedy możemy się spotkać? Zapraszamy do lektury artykułu, w którym przedstawiamy nasz targowy rozkład jazdy.

Marzec

Już pod koniec marca, a dokładnie w dniach 23-25, będziemy w Warszawie na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku RemaDays Warsaw. To jedno z największych wydarzeń branży reklamowej, które już od 2005 r. przyciąga osoby z różnych zakątków świata. Jego uczestnicy będą mogli zapoznać się z wystawcami z aż 11 sektorów rynku reklamy i druku oraz wziąć udział w ciekawych wydarzeniach towarzyszących, a także w loterii. Nasz zespół zaprezentuje Pudu Roboty i pokaże m.in. jak doskonale sprawdzają się one jako innowacyjni dostawcy materiałów reklamowych czy też w jaki sposób potrafią efektywnie zachęcać do skorzystania z danej oferty.

Maj

Maj zapowiada się jeszcze ciekawiej. Pierwszą imprezą w tym miesiącu, na której będzie można nas spotkać jest WARSAW INDUSTRY AUTOMATICA. Te jedne z największych targów automatyki przemysłowej i robotyki w Polsce odbędą się w Warszawie w dniach 10-12 maja. Jest to wydarzenie wywodzące się z Międzynarodowych Targów Przemysłowych – WARSAW INDUSTRY WEEK, które od 5 lat odbywa się w PTAK WARSAW EXPO. Dlaczego warto się tam z nami spotkać? Podczas odwiedzin będzie można poznać innowacyjne produkty, trendy i technologie, które pomagają ulepszać biznes, a jednymi z nich będą Pudu Roboty. Jako liderzy branży podzielimy się z każdym fachową wiedzą o tym, jak działają BellaBotKettyBot i HolaBot oraz w jaki sposób automatyzują codzienną pracę i pozwalają zwiększać zysk działalności.

Drugą fantastyczną imprezą w maju, na którą serdecznie zapraszamy są Targi EuroGastro i World Hotel, czyli Międzynarodowe Targi Rozwiązań dla Branży HoReCa. Wydarzenie odbędzie się w PTAK WARSAW EXPO w dniach 17-19 maja. Tak jak podczas poprzednich edycji, uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję, aby poznać nowinki branżowe, dyskutować z wieloma ekspertami czy też nawiązać korzystne współprace biznesowe. Przy naszym stoisku będziemy m.in. demonstrować w jaki sposób Pudu Roboty sprawdzają się w restauracji jako nieoceniona pomoc dla kelnerów oraz jakie jest ich zastosowanie w hotelach.

Jakby tego było mało, to mamy jeszcze jeden powód, dla którego warto odwiedzić tę imprezę. W tym roku szykujemy dla odwiedzających wyjątkową niespodziankę – nie razie nie zdradzamy szczegółów, poza tym, że będzie można wygrać nagrodę o wartości 12 tys. zł!

Czerwiec

W kolejnym miesiącu nie zwalniamy tempa. Jedziemy na Kongres Hotel Management, który odbędzie się 6 czerwca w Hotelu SENATOR**** w Dźwirzynie. Na uczestników konferencji czekają interesujące prelekcje, debaty eksperckie dotyczące problemów w branży hotelowej, a także strefa chillout nad morzem i wieczorna impreza. Co więcej, odwiedzający Kongres, dowiedzą się od nas w jaki sposób BellaBot, KettyBot i HolaBot potrafią ulepszyć działanie każdego hotelu i jakie zadania można im powierzyć. Jak zawsze chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Spotkajmy się!

Jak widać, nasz kalendarz targowy na pierwszą połowę roku zapowiada się naprawdę ekscytująco. Serdecznie zapraszamy na wszystkie wspomniane wyżej wydarzenia. Będą one doskonałą okazją nie tylko do poznania trendów i innowacji tj. Pudu Roboty, które znajdują nowoczesne zastosowanie w gastronomii, hotelach i w wielu innych biznesach, ale także do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów handlowych. Udział w targach będzie również szansą dla każdego przedsiębiorcy, aby wdrożyć do swojej działalności rozwiązania, które pozwolą zwiększać zysk, bądź okażą się receptą na niektóre z problemów związanych z prowadzeniem firmy.

Z pewnością czeka nas czas pełen wyjątkowych spotkań, dyskusji i nawiązywania nowych współprac biznesowych, których już nie możemy się doczekać. Do zobaczenia!