PuduBot2, czyli najwszechstronniejszy robot w branży

Rodzina robotów PUDU się powiększa! Z dumą prezentujemy nasz najnowszy produkt, robota PuduBot2 - unikalnego pod wieloma względami. Zaprojektowany, aby zwiększyć wydajność i efektywność twojego biznesu, dzięki wyposażeniu w najnowsze rozwiązania prosto od lidera branży robotów usługowych.

Najnowszy i najbardziej wszechstronny robot usługowy - poznaj PuduBot2

PuduBot2 to najnowszy i najbardziej wszechstronny robot kelner na rynku. Jest to druga generacja legendarnego modelu robota od PUDU – poprzednik może pochwalić się przepracowanymi ponad 11 MILIONAMI godzin na całym świecie. Wyjątkowy design, nowa technologia mapowania oraz innowacyjna bateria umożliwia mu dostarczanie produktów i usług na wiele sposobów. Robot jest wyposażony w inteligentne czujniki i kamery, które umożliwiają mu precyzyjne poruszanie się po przestrzeni publicznej, bezpiecznie omijając przeszkody i ludzi. Dzięki temu, PuduBot2 może swobodnie poruszać się w różnych środowiskach i dostarczać produkty w sposób szybki i bezpieczny dla otoczenia.

Robot został zaprojektowany tak, aby był wyjątkowo wszechstronny i łatwy w obsłudze. Standardowo wyposażony jest w 3 tace, a każda z nim może unieść nawet 13 kilogramów! Opcjonalnie robot może mieć zamontowanych nawet 7 tac, a jego maksymalny łączny udźwig to 40 kilogramów. Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem nie tylko do dostarczania produktów, ale również ich dystrybuowania. Ponadto, wyposażony jest w nowy typ baterii, na której może pracować nawet 24 godziny, a do pełna ładuje się w około 3 godziny.

Przyjazna i intuicyjna obsługa

PuduBot2 został stworzony, aby zapewnić nie tylko skuteczne dostarczanie produktów, ale również żeby jego używanie nie sprawiała problemów. Zastosowany interfejs pozwala na intuicyjną i łatwą obsługę robota. Został wyposażony w dotykowy ekran, na którym użytkownicy mogą łatwo wybrać cel podróży robota lub jeden z jego trybów. Nowy robot od PUDU został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu zadowolenia klientów i zoptymalizowaniu procesów biznesowych. Dzięki temu, korzystając z nowego PuduBot’a można zwiększyć wydajność swojego biznesu poprzez na przykład skrócenia czasu oczekiwania klientów na zamówienie oraz zredukować koszty związane z zatrudnianiem personelu. Wszystko to przekłada się na wyższą jakość obsługi i zyski.

W jakich branżach sprawdzi się PuduBot2?

Najnowszy robot w ofercie Pudu Roboty z łatwością odnajdzie w wielu branżach. Może nie jest tak uroczy jak BellaBot, ale równie dobrze poradzi sobie w roli robot kelnera. Dzięki swoim dużym tacom, może na jednym kursie przewieźć sporo talerzy z jedzeniem do stolików lub odwieźć zastawę na kuchnię. Brak aparycji kota może być atutem dla restauracji, w których zwierzęce cechy nie bardzo pasują do wnętrza i charakteru lokalu. Kolejną branżą, w której PuduBot2 poradzi sobie również dobrze co pozostałe nasze roboty jest branża eventowa oraz retail. Wbudowany tryb dryfowania sprawia, że robot może poruszać się samodzielnie po ustalonej trasie i dystrybuować różnego rodzaju produkty lub materiały reklamowe. 

Opisane scenariusze to nie wszystkie możliwości naszego robota. W branży rozrywkowej i hotelarskiej również może z sukcesami wspierać pracę personelu oraz pomagać w działaniach marketingowych. Jedno jest pewne, PuduBot2 jeszcze namiesza na rynku robotów usługowych w Polsce!

I jak? Chcesz dołączyć nowego PuduBot'a do swojego zespołu?