Roboty podbijają polskie Sudety

Pudu Roboty bardzo lubią polskie Sudety. Mamy dobre powody żeby tak sądzić! Dzisiaj przedstawiamy dwa wdrożenia w hotelach w Świeradowie Zdrój, ale naszych robotów w tych górach znajdziecie dużo więcej.

Wdrożenie w Hotelu Elements w Świeradowie Zdrój

Hotel Elements w Świeradowie Zdrój to wyjątkowe miejsce, które zapewnia swoim gościom komfortowe warunki pobytu oraz niezapomniane wrażenia. Hotel położony jest w samym centrum uzdrowiska, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i parków, co sprzyja relaksowi oraz rekreacji na świeżym powietrzu. W hotelu znajduje się wiele udogodnień, które zapewniają komfortowe i przyjemne wakacje, takie jak basen, sauna, sala fitness oraz centrum spa. Personel hotelu dba o każdy szczegół, aby pobyt w hotelu był jak najbardziej przyjemny. Pomaga w tym na pewno wykorzystanie nowoczesnych technologii. Niedawno hotel wdrożył do swojej pracy robot kelnera BellaBot, który przyczynił się do znaczącej poprawy jakości obsługi gości. BellaBot to innowacyjne rozwiązanie, które zostało zaprojektowane między innymi dla branży hotelarskiej. Dzięki niemu, Goście hotelowi otrzymują posiłki dostarczane przez robota, co przyspiesza proces obsługi oraz podnosi komfort pobytu. Wdrożenie robota BellaBot w Hotelu Elements to dobry przykład na to, jak nowoczesne technologie mogą przyczynić się do poprawy jakości obsługi gości w branży hotelarskiej.

Odtwórz wideo

Wdrożenie w Cottonina Hotel & Mineral SPA w Świeradowie Zdrój

Hotel Cottonina to pięciogwiazdkowy obiekt zlokalizowany w samym sercu Świeradowa Zdrój, w otoczeniu lasów i gór, co czyni go idealnym miejscem dla miłośników natury oraz osób poszukujących spokoju i relaksu. Hotel oferuje swoim Gościom wiele atrakcji, takich jak SPA, basen czy siłownia. Znajdziemy tutaj również restaurację serwującą dania kuchni regionalnej i międzynarodowej oraz naszego robota PUDU! Hotel Cottonina postawił na nowoczesne rozwiązania i wdrożył w swojej restauracji robota HolaBot, który przyczynił się do z optymalizacji obsługi Gości. Wdrożenie robota HolaBot pozwala na dostarczanie jedzenia, przekąsek oraz napojów bezpośrednio z kuchni do stolika. Dzięki temu, obsługa ma więcej czasu na bezpośrednią rozmowę i obsługę Gości. Robot HolaBot wyróżnia się nie tylko innowacyjnym designem, ale również funkcjonalnością i łatwością obsługi. Wdrożenie robota HolaBot w Hotelu Cottonina to kolejny krok w kierunku usprawnienia obsługi Gości i dostarczenia im jak najlepszych wrażeń z pobytu w tym wyjątkowym miejscu.

Odtwórz wideo

Roboty PUDU w branży hotelarskiej

Wdrożenie robotów PUDU w Hotelach Elements i Cottonina w Świeradowie Zdrój to innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia Gościom jeszcze większy komfort i wygodę. Roboty PUDU wyposażone w nowoczesną technologię wykonują wiele powtarzalnych czynności, takich jak dostarczanie posiłków do stolika oraz odwożenie brudnej zastawy do kuchni. Dzięki temu obsługa hotelowa poświęca więcej czasu na obsługę Gości. Roboty te są także projektowane tak, aby były przyjazne dla gości i łatwe w obsłudze. Wdrożenie robotów PUDU w Hotelach Elements i Cottonina pozwala na zwiększenie efektywności i poprawę jakości obsługi gości, co przekłada się na jeszcze większą satysfakcję z pobytu. Wdrożenie tej technologii to także odpowiedź na potrzeby i oczekiwania gości, którzy cenią sobie wygodę i komfort, a także zwiększa konkurencyjność hotelu poprzez możliwość obcowania z nowoczesną technologią.

Chcesz wiedzieć jak mogą być wykorzystane roboty PUDU w branży hotelarskiej? Kliknij tutaj!

Super promocja!

Podpisz umowę na robota jeszcze w Czerwcu i zgarnij
miesiąc PUDU za 1zł !!

*Szczegóły promocji dostępne u handlowców.