Rusza PUDU on the WAY!

Pudu Roboty to nie tylko funkcjonalne narzędzie do optymalizacji codziennej pracy, ale również nowoczesny marketing, który skierowany jest dla miłośników nowoczesnych rozwiązań technologicznych i nie tylko. Mamy przyjemność ogłosić i zaprosić na PUDUontheWAY - cykl prezentacji, która obejmie największe miasta w Polsce.

Dlaczego warto przyjść na spotkanie z Pudu Roboty?

Pokażemy pełną ofertę naszych robotów

Podczas naszego spotkania w ramach PUDU on the WAY będzie okazja zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi modelami naszych zaawansowanych robotów:

Nasze roboty są wyposażone w najnowocześniejsze technologie i przeznaczone do różnych zadań, takich jak dostarczanie zamówień, odbieranie naczyń czy pomoc w obsłudze klienta. Każdy model ma swoje unikalne cechy i funkcje, które z sukcesem sprawdzają się w niejednym biznesie. W trakcie prezentacji będziemy szczegółowo przedstawiać możliwości i funkcje każdego robota PUDU. Dowiecie się, jak działają, jak wygląda ich interakcja z klientami czy skuteczność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Będziecie mieli również okazję zobaczyć roboty PUDU w akcji, obserwując, jak dostarczają zamówienia do stolików czy jak się poruszają. Przybycie na prezentację naszych robotów to doskonała okazja, aby poznać najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie robotów usługowych.

Na wszystkie pytania o robotach odpowiedzą nasi eksperci

Nasze spotkania poprowadzą doświadczeni specjaliści od robotów PUDU, którzy postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie do pracy robotów oraz odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania. Specjaliści doskonale znają nasze roboty PUDU od podszewki i żaden model nie kryje przed nimi tajemnic. Będą gotowi podzielić się wiedzą na temat ich zaawansowanych funkcji, zastosowań i technologii, które czynią nasze roboty niezwykłymi.

W trakcie prezentacji, nasi specjaliści przeprowadzą Was przez wszystkie modele robotów PUDU, omawiając ich unikalne cechy i możliwości. Opowiedzą o zaletach poszczególnych modeli oraz przedstawią przykłady ich skutecznego działania w różnych restauracjach. Będziecie mieli także okazję zadawać pytania i uzyskać szczegółowe odpowiedzi od naszych specjalistów. Bez względu na to, czy interesują Was aspekty techniczne, funkcjonalność czy potencjalne korzyści dla Waszej restauracji, hotelu czy sklepu nasi specjaliści są tu, aby sprostać Waszym oczekiwaniom i dostarczyć pełnej wiedzy na temat naszych robotów PUDU.

Dodatkowe korzyści dla uczestników

Doskonale wiemy, że prowadzący biznes nie cierpią na nadmiar czasu, dlatego my nagradzamy osoby, które chcą nam poświęcić swój czas. Specjalnie dla naszych uczestników przygotowaliśmy wyjątkową ofertę na nasze roboty. Jesteśmy przekonani, że podczas prezentacji zyskacie wgląd w potencjał naszych robotów PUDU oraz zrozumiecie, jak mogą one rewolucjonizować obsługę klienta w Waszej branży. Wierzymy, że poznając ich funkcje, zalety i możliwości, dostrzeżecie korzyści wynikające z wprowadzenia ich do Waszej restauracji, hotelu lub sklepu.

Roboty PUDU to idealny produkt, aby rozpocząć transformację Waszego biznesu i wprowadzić innowacyjne rozwiązania do obsługi klienta. Specjalny rabat dla uczestników spotkania pozwoli skorzystać z naszych robotów usługowych PUDU w korzystnej cenie. Nasi specjaliści będą dostępni, aby odpowiedzieć na Wasze pytania dotyczące rabatu oraz udzielić szczegółowych informacji na temat procedury zakupu naszych robotów. Będą oni służyć pomocą w doborze odpowiedniego modelu PUDU, uwzględniając Wasze indywidualne potrzeby i oczekiwania.

Super promocja!

Podpisz umowę na robota jeszcze w Czerwcu i zgarnij
miesiąc PUDU za 1zł !!

*Szczegóły promocji dostępne u handlowców.