HolaBot – pożegnaj się z brudną i powtarzalną pracą

HolaBot jest robotem, który może udźwignąć aż 60kg. Wyposażony jest w półotwarte tace, zbiornik zbierający resztki sosów oraz w wodoodporną obudowę z klasą IPX5. HolaBot dostosowany jest do zbierania talerzy nawet 200 razy dziennie. Robot obsługuje sterowanie gestami. Modułowa podstawa i pełnozakresowy czujnik położenia sprawia, że urządzenie na nowo definiuje pojęcie „robot sprzątacz”.

HolaBot od PuduRoboty z LSI Software

Cześć, jestem HolaBot!

Mogę być wezwany na wiele sposobów, wspieram śledzenie celu według informacji głosowych i mogę odebrać polecenie w sposób zdalny. Są to cenne rozwiązania dla postpandemicznej ery. W restauracjach odbieram zlecenie bezpośrednio z urządzeń wywołujących i automatycznie podjeżdżam po naczynia – nie wymagam ręcznej obsługi, dzięki czemu nie potrzebuje kontaktu, a to przekłada się na zwiększenie wydajności.

Skontaktuj się ze mną

Szybkie przywołanie

W celu szybkiego przyzwania HolaBot, kelnerzy mogą wywołać go za pomocą różnych sposobów, na przykład przy użyciu pagera czy smartwatcha. Robot sprzątacz może otrzymywać zadania za pomocą każdego z wymienionych urządzeń.

Wystarczy jeden gest

Wydawanie poleceń odbywa się za pomocą pionierskiej technologii sterowania gestami. Dzięki temu personel może odesłać HolaBot z powrotem do kuchni za pomocą gestu, nie dotykając bezpośrednio robota.

Komendy głosowe

Zastosowana na froncie robota technologia redukcji hałasu i wyszukiwania źródła dźwięku, pozwalają HolaBot na zidentyfikowanie personelu po wypowiedzeniu „Hey, Hola”. Następnie robot odwraca się w kierunku dźwięku, ułatwiając zbieranie naczyń i czyszczenie stołu.

HolaBot – dlaczego warto?

HolaBot - duża ładowność

Duża ładowność 120l

Robot przetransportuje do 120 małych talerzy, 39 dużych talerzy lub 33 miski w tym samym czasie.

Obudowa wewnętrzna z klasą IPX5

Wodoodporna obudowa pozwala zatrzymać wszystkie nieczystości wewnątrz robota.

HolaBot - Tryb multi-call

Tryb multi-call

Przywoływanie robota i wydawanie poleceń może odbywać się za pomocą wielu urządzeń, np. pagera i smartwatcha.

Sterowanie gestami

Bezdotykowe i wydajne sterowanie robotem, dzięki zamontowanemu na szczycie czujnikowi.

HolaBot - Sterowanie głosem

Sterowanie głosem

Wyposażony w system redukcji hałasu we frontowej części, identyfikuje dźwięk w promieniu 5m i obraca się w stronę źródła dźwięku.

HolaBot - Niezależny system zawieszenia

Niezależny system zawieszenia

W łatwy sposób radzi sobie z nierównościami na drodze, dzięki systemowi zawieszenia spełniającemu standardy jakie są wykorzystywane w samochodach.

Specyfikacja

Tryby pracy