KettyBot – innowacyjny robot dostawca i marketer

KettyBot to najwyższej klasy robot dostawczo-odbiorczy wyposażony w ekran do wyświetlania reklam. Nie tylko potrafi zastąpić kilku pracowników, ale jest również nowoczesną przestrzenią marketingową, która przyciąga uwagę klientów.

KettyBot PuduRoboty LSISoftware

Cześć, jestem KettyBot!

Marketer to moje drugie imię, miło mi Cię poznać. Inni uważają mnie za nieszablonową opcję dla restauracji, hoteli, magazynów i innych miejsc, w których niezbędna jest mobilność przedmiotów. Doskonale sprawdzę się w roli kelnera lub dostawcy np. materiałów promocyjnych, dokumentów lub napojów – będę je efektywnie rozdawać, a kiedy zajdzie potrzeba − zwrócę we wskazane miejsce.

Skontaktuj się ze mną

Cena już od 1390 zł netto / mies.

Omijanie przeszkód

Robot dostawca jest wyposażony w funkcję percepcji 3D, więc potrafi dokładnie wykrywać przeszkody w zaledwie 0,5 sekundy i skutecznie je omijać. Umiejętnie porusza się zatem w tłumie zachowując bezpieczeństwo swoje i klientów.

Automatyczne ładowanie

KettyBot ma opcję automatycznego ładowania. Kiedy poziom baterii maleje, robot sygnalizuje to alertem głosowym i powiadomieniem w interfejsie użytkownika. Następnie samodzielnie udaje się do stacji dokującej.

Duży ekran

W korpus robota wbudowany jest duży ekran, który perfekcyjnie dopasowuje się do kąta widzenia klientów. To idealne miejsce, aby pokazać menu, kupony czy też filmy z dźwiękiem. Czas i kolejność wyświetlania można dostosować z poziomu komputera lub bezpośrednio z interfejsu KettyBot.

KettyBot – dlaczego warto?

KettyBot Obsługa wielu klientów

Obsługa wielu klientów

Udźwignie przedmioty aż do 30 kg, a tłoczne miejsca to jego żywioł – aby swobodnie przejechać potrzebuje tylko 55 cm szerokości wolnej przestrzeni.

KettyBot Powierzchnia do działań marketingowych

Powierzchnia do działań marketingowych

Wbudowany w korpus robota duży ekran pozwala wyświetlać rozmaite materiały reklamowe.

Funkcjonalny design

Rozmiar i kształt KettyBot są kompaktowe, a korpus w kształcie litery C jest lekko pochylony do przodu. Dzięki temu może wygodnie manewrować pomiędzy przeszkodami.

KettyBot zaawansowane funkcje głosowe

Zaawansowane funkcje głosowe

Robot dostawca potrafi witać się, zapraszać i odprowadzać ludzi do stolika, a także dostarczać np. tort urodzinowy przy akompaniamencie muzycznym.

Wbudowany głośnik

KettyBot pozwala na odtwarzanie muzyki i dźwięków w najwyższej jakości. To opcja, która w szczególności sprawdzi się podczas okazji specjalnych – np. aby przekazać klientom ważny komunikat lub podczas urodzinowych przyjęć.

KettyBot to dodatkowy pracownik

Nie trzeba obawiać się braków kadrowych

Robot dostawca z powodzeniem zastępuje kilku kelnerów. Dzięki temu personel jest wydajniejszy i łatwiej mu jest zapewnić profesjonalną obsługę klientów.

Dane techniczne

Tryby pracy
Udźwig maksymalny
przykuwanie uwagi,
dostarczanie,
eskortowanie,
tryb urodzinowy,
tryb tańca
30 kg
Czas ładowania
Czas pracy na baterii
4.5 godziny (automatyczne ładowanie)
> 8h
Prędkość (Max)
Metody nawigacji
1,2 m/s
Laserowe pozycjonowanie, w przestrzeniach max 8m wys.
Wymiary
Waga
435mm × 450mm × 1120mm
38 kg (standardowy)

Tryby pracy