PuduBot2 - uniwersalny robot dostawczy

Robot PuduBot2, to uniwersalny robot dostawczy wyposażony domyślnie w trzy tace, ale może mieć ich nawet siedem! Robot wyposażony jest w wiele trybów działania, między innymi tryb dostaw, tryb dryfowania oraz tryb zwrotu naczyń. Sprawdzi się z powodzeniem niemal w każdej branży.

Cześć, jestem PuduBot2!

Jestem nowym i ulepszonym robotem dostawczym od Pudu Roboty, który posiada wszystkie najlepsze cechy mojego poprzednika. Charakteryzuje się perfekcyjną realizacją dostaw we wszystkich możliwych scenariuszach, mogę promować twoje produkty, ale przede wszystkim optymalizuje i przyśpieszam pracę tam gdzie trzeba. BellaBot jest bardziej uroczy? Tak. HolaBot jest silniejszy? Zgoda. Jednak to mój poprzednik przepracował ponad 11 milionów godzin na całym świecie, więc znam się na swojej robocie!

Skontaktuj się ze mną

Nowa konstrukcja

Oferowany przez nas PuduBot2 to odświeżony model najlepiej sprzedającego się robota dostawczego, który został zaprezentowany w 2017 roku.  Udoskonalony robot oferuje lepszą zdolność adaptacji do środowiska, mocniejsze czujniki, większa pojemność baterii i doskonałą stabilność w stosunku do swojego poprzednika.

Został wyposażony w aluminiową obudowę oraz interaktywny ekran dotykowy. Względem swojego poprzednika również lepszą stabilność jazdy, która została poprawiona dzięki połączonej technologii laserowej i wizualnej. Dzięki temu, może swobodnie poruszać się w najbardziej dynamicznych środowiskach.

Zastosowana technologia skraca również czas mapowania trasy robota w obiekcie o ponad połowę. PuduBot2 może bezpiecznie pracować w miejscach z wysokimi sufitami, nawet do 20 metrów. Co więcej, czujniki lidarowe pozwalają stale i dokładnie wizualizować otoczenie i dokonywać korekt kursu w czasie rzeczywistym.

Nieograniczona wydajność pracy

Twoi pracownicy potrzebują czasem przerwy, to zrozumiałe. Są tylko ludźmi. A PuduBot2? Jest tylko robotem i po pełnym naładowaniu może pracować bez przerwy nawet 24 godziny! Naładowanie baterii w robocie do pełna trwa 3 godziny, jednak w trakcie kiedy nie jest on wykorzystywany, PuduBot2 samodzielnie zjeżdża do bazy i się podładowuje. Ładowanie odbywa się przy pomocy stacji ładującej, dzięki czemu nie potrzebne są żadne dodatkowe kabelki.

Tak wydajna praca nowego PuduBot’a jest możliwa dzięki zastosowaniu wysokowydajnego akumulatora LFP, która charakteryzuje się nawet 6 krotnie większą żywotnością od tradycyjnych baterii akumulatorowych. Ta technologia jest również bezpieczniejsza w użytkowaniu. Obie cechy sprawiają, że PuduBot2 jest jednym z najbardziej zrównoważonych i przyjaznych środowiskowo robotów.

Odporna obudowa

PuduBot2 charakteryzuje się całkowicie zamkniętą obudową, w której szczeliny mają mniej niż 1 milimetr! Taka konstrukcja gwarantuje odporność na wszelkiego rodzaju pyły oraz wodę. Dzięki temu robot może pracować w różnych warunkach, bez obaw o uszkodzenie jego podzespołów. Korzyścią wynikającą z takiej konstrukcji jest również łatwiejsze utrzymanie robota w czystości.

Obudowa nowego PuduBot’a daje większe możliwości wykorzystania robota w różnych branżach, takich jak gastronomia, hotelarstwo czy eventy. Robot może pracować w restauracjach, hotelach czy na targach bez obawy o uszkodzenie w wyniku ekspozycji na wodę lub kurz. Nowa obudowa przynosi wiele korzyści, zwiększając trwałość robota, ułatwiając jego utrzymanie w czystości oraz umożliwiając jego wykorzystanie w różnych branżach.

Niecodzienny nośnik reklamowy

PuduBot 2 możesz konfigurować niemal dowolnie dzięki akcesoriom. Jednym z kluczowych jest ekran informacyjny. Dzięki temu robot może pełnić szereg funkcji nie tylko kelnerskich ale także informacyjno reklamowe. Świetnie sprawdzi się w galeriach handlowych czy działaniach reklamowych. Przyciągnie uwagę klientów podczas eventu, lub pokieruje ich w sklepie w odpowiednią stronę. Dostępne są także inne akcesoria, jak czytniki kodów i tace na kubki czy osłony.

PuduBot – co więcej?

BellaBot jest solidny

Sprawdzi się w każdej branży

Dzięki swojej uniwersalności, PuduBot2 sprawdzi się w każdej dziedzinie: od restauracji i hoteli, po magazyny i biura. Może być wykorzystywany w celu dostarczania zamówień, przesyłek oraz reklamować produkty na targach branżowych lub w sklepie.

Bezkontaktowy transport

Robot zaprojektowany został w celu zapewnienia bezpiecznego i wygodnego transportu. Wyposażony jest w systemy rozpoznawania przeszkód i kamery, które pozwalają mu na bezpieczne poruszanie się między ludźmi i zapobiegają kolizjom.

BellaBot jest opłacalny

Unikalne doświadczenie klienta

PuduBot2 nie tylko ułatwia pracę w biznesie, ale również przynosi korzyści dla klientów, oferując im unikalne doświadczenia. Dzięki swojemu designowi, przyciąga uwagę i wzbudza ciekawość, co zwiększa poziom zadowolenia klientów i poprawia wizerunek marki.

Specyfikacja

Tryby pracy