Pudu Roboty w gastronomii

Przyszedł czas na optymalizację pracy obsługi kelnerskiej — nasz robot kelner to idealne wsparcie obsługi i nie tylko. W czasach, w których zaskoczyć klienta jest niezwykle trudno roboty PUDU w gastronomii przyciągają uwagę i zainteresowanie.

Zastosowanie robotów PUDU w gastronomii

Pudu_grafika_6_wrong Pudu_grafika_6_correct
Zerowa waga talerzy z BellaBot

Czas pracy kelnerów w branży gastronomicznej często przekracza 8 godzin dziennie. Ze względu na długie godziny pracy i połączenie pracy fizycznej (noszenie tac) z obsługą klienta, pod koniec zmiany kelnerzy nie są już tak efektywni jak na jej początku. Mogą zdarzyć im się błędy przy zamówieniach, co może skutkować niezadowoleniem klientów i przełożyć się na negatywną opinie w Internecie.

Pudu Roboty to rozwiązanie skrojone na takie sytuacje. Decydując się na robot-kelnera, czyli BellaBota, kelnerzy Twojej restauracji odetchną z ulgą! Nasz robot weźmie na siebie noszenie ciężkich talerzy z jedzeniem, dzięki czemu zespół kelnerski będzie mógł w pełni oddać się jak najlepszej obsłudze klienta. Robot kursuje między kuchnią a stolikami, a kelnerzy mają wystarczającą ilość czasu dla każdego gościa.
Sprzedaj więcej deserów z HolaBot

Dosprzedaż to popularny sposób na zwiększenie zysków i poprawienie rentowności swojej gastronomii. Zaoferowanie dodatkowych pozycji z menu podczas składania zamówienia może realnie wpłynąć na sprzedaż w lokalu. Zwłaszcza jeśli połączymy to na przykład z promocją lub rabatem. Jednak przy dużym ruchu, kelnerzy nie są w stanie poświęcić wystarczająco czasu dla każdego klienta, żeby zaproponować mu deser lub kawę.

W kierunku podniesienia dosprzedaży, między innymi serników (bez rodzynek), można postawić na innego z naszych robotów, czyli HolaBot’a. Ten robot jest prawdziwym siłaczem w swojej klasie, ponieważ uniesie za jednym razem nawet 60 kg! Pod warunkiem, że na każdej z 4 tac nie znajdzie się więcej niż 15 kg obciążenia. To sprawia, że kelnerzy mogą wysłać dużo brudnych talerzy bezpośrednio z sali na zmywak i obsłużyć swobodnie klientów.

Pudu_grafika_3_wrong Pudu_grafika_3_correct
Pudu_grafika_1_wrong Pudu_grafika_1_correct
Jedyny kot, który się słucha, czyli BellaBot

„Godziny szczytu” występują w każdej restauracji, jednak dla jednej gastronomii może być to pora lunchowa, dla drugiej wieczorna, a dla trzeciej cały okres wakacyjny. Czynnikiem wspólnym zawsze jest zwiększony ruch klientów w lokalu, przez co kelnerzy ze względu na dużą liczbę obowiązków (zbieranie zamówień, noszenie talerzy z jedzeniem, sprzątanie stołów) często nie mają wystarczającej ilości czasu żeby odpowiednio zaopiekować się każdym klientem.

W „godzinach szczytu” pomoże nasz robot-kelner BellaBot! Kelnerzy Twojej restauracji będą mogli poświęcić więcej czasu klientom, a nasz robot zajmie się dostarczaniem jedzenia do stolików i odwożeniem brudnych talerzy. Bella wyposażona jest w cztery tace, zatem jednorazowo może przewieźć całkiem sporo jedzenia. 

roboty PUDU w Polsce

Dlaczego warto wdrożyć roboty PUDU w gastronomii?

BellaBot od Pudu

Robot kelner jednorazowo może przewieźć nawet 40 kg, bez ryzyka kontuzji i późniejszej nieobecności w pracy, a Tobie pozwoli na stabilniejsze zarządzanie zespołem.

BellaBot jest solidny

Robot kelner nie zna pojęcia przerwy! Dzięki wymiennym bateriom może pracować 24 godziny na dobę, co oznacza, że może obsługiwać więcej gości w krótszym czasie.

Trudno jest zaskoczyć klientów, którzy widzieli prawie wszystko, ale z PUDU w gastronomii jest to możliwe. Wyróżnij się wśród konkurencji i daj się zapamiętać na długo!

Robotowi Hola brudna robota nie jest straszna. Obudowa spełnia klasę IPX5, dzięki czemu żaden sos lub zupa z niej nie wypłynie, a Ty nie będziesz musiał się martwić o przykre niespodzianki.

Maksymalny udźwig Belli nie wystarcza? Nie ma problemu! HolaBot może jednorazowo przewieźć o 20 kg więcej od naszego robot kelnera. Roboty mogą pracować w trudnych warunkach, zgodnie z wymogami bezpieczeństwa.

HolaBot - Tryb multi-call

Gesty, głos czy smartwatch? Robotem Hola możesz sterować na wszystkie wymienione sposoby, nawet wtedy kiedy w Twojej restauracji panuje harmider.

HolaBot od Pudu