Pudu Roboty w hotelu

Roboty w branży hotelarskiej mogą być wykorzystywane do wielu różnych zadań, takich jak odprowadzenie gości hotelowych do recepcji czy hotelowego lobby. Mogą też informować o aktualnych ofertach lub wspierać działalność hotelowej restauracji.

roboty PUDU w Polsce

Pudu Roboty w hotelu – gdzie się sprawdzą?
Pudu_hotele_scenka_1_wrong Pudu_hotele_scenka_1_correct
Z KettyBot zawsze znajdziesz drogę

Goście po wejściu do hotelu nie zawsze wiedzą w którą stronę się udać. W zależności od celu ich wizyty, mogą chcieć się udać do recepcji, lobby baru, restauracji lub jeżeli organizowane jest jakieś wydarzenie, na salę konferencyjną. Wprowadzenie wskazówek w postaci strzałek do najważniejszych miejsc w hotelu może zaburzyć panujący w nim wystrój.

Postaw na Pudu Roboty i poprowadź swoich Gości bezpośrednio do celu! W robocie KettyBot masz możliwość zaplanowania wielu tras do najważniejszych miejsc w obiekcie hotelowych. Po przekroczeniu progu hotelowego Goście mogą wybrać interesujące ich miejsce docelowe na panelu dotykowym robota. Następnie robot ruszy po zaplanowanej trasie do wybranej pozycji i po dotarciu, wróci na swoje miejsce startowe.

KettyBot – marketingowy ekspert na kółkach

W miejscowościach bardziej atrakcyjnych turystycznie najczęściej poza samym noclegiem możemy skorzystać w hotelu z oferty gastronomicznej, SPA lub sportowej. Jeśli hotel dysponuje taką ofertą, to musi ją odpowiednio zareklamować. Najczęściej w takich obiektach widzimy w okolicy recepcji tablicę czy ulotki z obowiązującymi promocjami.

Nowoczesny marketing powinien być dostosowany do trendów oraz potrzeb klienta. Ogranicz zużycie papieru i postaw na cyfrową reklamę z robotem KettyBot. Na dużym, pionowym ekranie można wyświetlać dowolne przekazy reklamowe, informacje o promocjach czy ofertach dodatkowych. Dzięki trybowi dryfowania, z robotem Ketty dotrzesz ze swoją reklamą dalej niż rejon ulotek w recepcji.

Pudu_hotele_scenka_2_wrong Pudu_hotele_scenka_2_correct

Dlaczego warto wdrożyć roboty PUDU w hotelu?

BellaBot od Pudu

BellaBot może pomóc w obsłudze gości hotelowych w restauracji, ale to nie wszystko! Uracz swoich gości lampką szampana po wejściu do hotelu, którą dostarczy nasz uroczy koci robot.

BellaBot może zapewnić nieprzerwaną i szybką obsługę gości hotelowych, co z kolei może zwiększyć ich zadowolenie. Jak? Roboty w hotelu odwalają brudną robotę, a obsługa ma więcej czasu dla gości.

KettyBot Obsługa wielu klientów

Maksymalne jednorazowe obciążenie BellaBota to nawet 40 kilogramów! Nie posiadamy konkretnych danych, ale jesteśmy pewni, że Bella uniesie naraz tyle, co co najmniej dwóch kelnerów.

KettyBot Powierzchnia do działań marketingowych

Ekran multimedialny może być używany do prezentacji różnego rodzaju treści reklamowych, które mogą zainteresować gości i zachęcić ich do skorzystania z dodatkowej oferty hotelowej. Roboty w hotelu to gwarancja wyróżnienia się z tłumu.

Jaka jest przewaga KettyBot'a? Nasz robot może poruszać się bez ograniczeń, a nie jest przygwożdżony do jednego miejsca. Nie czekaj, aż goście podejdą do reklamy, tylko podejdź z reklamą do gości!

BellaBot jest opłacalny

Ekologia jest coraz ważniejszym elementem codziennego życia. Ogranicz zatem zużycie papieru na reklamowanie swojej oferty i postaw na nowoczesny przekaz na ekranie robota marketera!

KettyBot od Pudu
HolaBot od Pudu

Gdyby roboty miały pseudonimy, to do HolaBota pasowałby „Strongman". Jeśli obciążenie do 40 kilogramów nie robi wrażenia, to nasz robot od brudnej roboty uniesie o 50% więcej, czyli nawet 60 kilogramów na raz!

HolaBot wyposażony jest w wodoodporną obudowę IPX5, dzięki czemu idealnie odnajduje się w najtrudniejszych warunkach. Wbudowany pojemnik pozwoli zebrać resztki płynów przy sprzątaniu po posiłkach.

HolaBot - Sterowanie głosem

Naszego siłacza możesz bez problemu przywołać po imieniu. Jeśli natomiast preferujesz subtelniejsze sposoby, to w grę wchodzi jeszcze przywołanie za pomocą pagera lub smartwatch'a. Sam zdecyduj, która opcja jest dla Ciebie najlepsza!

Porozmawiaj z nami o robotach w Twoim hotelu!