Pudu Roboty w branży rozrywkowej

Zwiększ wydajność pracowników, popraw jakości obsługi gości oraz zmniejsz koszty. Roboty Pudu w rozrywce, np. w kręgielni, wyposażone w ekrany multimedialne, zaprezentują ofertę dodatkową w niezapomniany sposób, a także wesprą pracowników w najżmudniejszych zadaniach.

Zastosowanie robotów PUDU w rozrywce

Pudu_rozrywka_scenka_1_wrong Pudu_rozrywka_scenka_1_correct
Przerwy tylko na nawodnienie z BellaBot

Kręgle czy bilard to jedne z najczęściej wybieranych aktywności podczas spotkania ze znajomymi. Podczas takich wyjść wynik sportowy schodzi na dalszy plan — najważniejsza jest atmosfera i dobrze spędzony czas. A jak zachować ciągłość zabawy, jeśli co jakiś czas trzeba się wybierać do baru zamówić coś do picia lub jedzenia, a następnie po raz kolejny po odbiór zamówienia?

Twoi klienci nie są w stanie zatrzymać gry na czas składania zamówień na barze lub w restauracji, w związku z czym tracą kolejkę, pieniądze i wypadają z rytmu rozgrywki. Z Pudu Robotami nie musi tak być! Nasz BellaBot, zajmie się dostarczeniem zamówienia, dzięki czemu Twoi klienci nie będą musieli przerywać rozgrywki, żeby odebrać swoje zamówienie.

Lepsza organizacja pracy z BellaBot

Gdy grupa znajomych przychodzi do kręgielni lub klubu bilardowego, to scenariusz zazwyczaj jest podobny. Jedna wydelegowana osoba podchodzi do kasy i załatwia formalności związane między innymi z opłatą za grę, a pozostali stoją w okolicy kasy i czekają. W zależności od gry mogą czekać na przykład na buty lub bile wraz z trójkątem. W taki sposób, w sąsiedztwie kasy tworzy się sztuczny tłum, który może odstraszyć potencjalnych klientów.

Roboty Pudu w rozrywce to rozwiązanie skrojone na właśnie takie sytuacje! Możesz zoptymalizować proces w prosty sposób. Po przyjściu grupy znajomych jedna osoba załatwia formalności, a pozostałych kierujesz od razu na zarezerwowany przez nich tor. Osoba od formalności przekazuje numery butów wszystkich uczestników, a następnie nasz BellaBot dowozi je do loży, dzięki czemu przy kasie nie ma tłoku, a klienci nie stoją bezczynnie, czekając na rozwój wydarzeń.

Pudu_rozrywka_scenka_2_wrong Pudu_rozrywka_scenka_2_correct

roboty PUDU w Polsce

Dlaczego warto wdrożyć roboty PUDU w rozrywce?

BellaBot od Pudu

Koci robot jaki jest każdy widzi. Dzieci go uwielbiają i miziają za uchem, a starsi zachwycają się i robią zdjęcia. Zapewnij dodatkową rozrywkę i zaskocz klienta w czasach, w których klienci widzieli już wszystko!

Dzięki możliwości zapamiętania trasy BellaBot z łatwością dojedzie w każde miejsce na sali zabaw czy kręgielni. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie miejsce z panelu dotykowego, a robot sam trafi w odpowiednie miejsce.

Roboty Pudu do gastronomii

Postaw na nowy wymiar gastronomii. Dzięki robotowi kelnerowi klienci nie będą musieli przerywać zabawy, żeby pójść odebrać zamówienie z baru — nasza Bella dostarczy je bez zwłoki.

KettyBot Powierzchnia do działań marketingowych

Informuj klientów o promocjach i wydarzeniach specjalnych w nowoczesny sposób. Postaw na KettyBot'a i wykorzystaj jego duży 18,5-calowy wyświetlacz multimedialny.

Czas zabaw to szalony czas, co wiąże się z dynamicznymi sytuacjami. Ketty jest na to gotowy! Dzięki smukłej konstrukcji potrzebuje jedynie 55 centymetrów wolnej przestrzeni, żeby móc swobodnie się poruszać.

KettyBot Obsługa wielu klientów

Nasz robot marketer może być również świetnym robotem nawigatorem. Ketty z łatwością poradzi sobie z doprowadzeniem klientów do wyznaczonego miejsca na sali. A gdy będą w punkcie docelowym, to może z nimi nawet zatańczyć.

KettyBot od Pudu